ekokliima logo

Õhksoojuspumpade müük

ÕHKSOOJUSPUMPADE MÜÜK ÜLE EESTI!

Leia sobiv õhksoojuspump

Õhksoojsupumbad sobivad neile, kellel on ahiküte, elektriküte või suured energiakulud. Mõõduka investeeringu ja suure energiakokkuhoiu tõttu on õhk-õhk-soojuspumbad kõige enam müüdavateks soojuspumpadeks Eestis. Ekokliima müüb ja paigaldab pumpasid juba üle 15 aasta ning meie eksperdid aitavad Sul leida sobivaima lahenduse!

Fujitsu Nocria õhksoojuspumbad on suure küttevõimsusega ja kõrge kasuteguriga. Nocria seeria õhksoojuspump suudab normaaltingimustes
Ekokliimast

Me spetsialiseerume õhk-õhk soojuspumpade müügile ja paigaldusele Eestis. Juba 15 aastat.

Hea soojuspump on lühikese tasuvusajaga hea investeering. Meilt saate hea hinnaga osta juhtivate kaubamärkide – Daikin, Mitsubishi Electric, Fujitsu ja Toshiba õhk-õhk-soojuspumpasid.

Uue põlvkonna õhksoojuspump võimaldab optimaalsetes tingimustes ja õige pumbaga vähendada praeguseid küttekulusid kuni 78%, mis pikas perspektiivis võimaldab olulist rahalist kokkuhoidu. Õhksoojuspumbad on muutunud tõhusamaks, tagades mõnusa soojuse külmal talveajal, mil te seda kõige rohkem vajate. Kuumal ajal töötab õhksoojuspump ka jahutajana. Kaasaegsed õhksoojuspumbad on varustatud õhufiltritega, mis hoiavad elukeskkonna viiruste- ja bakterite vabana. Hea õhksoojuspump säästab nii keskkonda, kui ka teie rahakotti!

Me müüme õhksoojuspumba ja anname nii tööle kui pumbale garantii. Vaadake meie tootevalikut ja leidke teie vajadustele sobivaim õhksoojuspump. Ekokliima tootevalikus on ainult põhjamaade kliimasse sobivad soojuspumbad!

Põhjamaa mudelite ekspert

Eesti heitlikus kliimas õhksoojuspumba aitab valida Ekokliima

Sageli kohtame veebipoodides müügis uusi õhksoojuspumpade kaubamärke, mis näevad head välja ja meelitavad heade hindadega.  Meie 15 aastane müügikogemus näitab, et Eestimaa heitlikus kliimas sobivad kõige paremini n.ö Põhjamaa mudelid. See ei tähenda, et Aasia tootjate lahendused meie kliimasse ei sobi. Kuid soovitame enne ostmist asjatundjatega kindlasti nõu pidada!

FTXTP õhksoojuspump daikin