ekokliima logo
küttesüsteemide trendid 2022

Kütte ja kliimaseadmete trendid 2022

Kütte ja kliimaseadmete tööstus muutub pidevalt. Tulevikku silmas pidades otsivad insenerid jätkuvalt viise, kuidas arendada tooteid ja seadmeid, mis vähendavad kütte- ja jahutustarbimist, ning arendada samal ajal rohelisemad ja keskkonnasõbralikumad protsessid.

Aastal 2022 on kütte- ja jahutustööstuses tulemas palju uuendusi ja lahendusi, mis võivad teid kui tarbijat mõjutada. Ekokliima eksperdid koondasid  oma lemmik suundumused. Siin need on:

Suurem fookus energiaefektiivsusel

Üha enam keskendutakse kütte- ja kliimaseadmete tööstuses tõhususele. See tähendab innovatsioone alates suurema tõhususega seadmetest kuni soojuskadude piiramiseni.

Targad kütte ja jahutussüsteemid

2022 aastal hakkavad tootjad veelgi rohkem kasutama asjade interneti ehk IoT (ingl k internet of things) lahendusi. Lisades andureid, 5G võrgutehnoloogiaid jm lahendusi kütte- ja jahutusseadmetesse saab jälgida ja koguda andmeid süsteemi jõudluse ja seisundi kohta. Võimalusi on lõputult. Näiteks teie kütteseade või ahi saab suhelda hooldusfirmaga otse näiteks vajaliku remondi või hoolduse teemal.

IoT tehnoloogia kasutamine kliimasüsteemides parandab tõhusust, suurendab mugavust ja  pakub süsteemide reaalajas jälgimist ning ennustavat hooldust. 

Big-Data Kliimasüsteemides

Selle asemel, et usaldada sisetunnet, saavad kütte- ja jahutusspetsialistid otsuste tegemiseks kasutada veelgi enam tegelikke andmeid. See tähendab, et teile pakutavat teenust on võimalik kohandada vastavalt teie konkreetsele süsteemile ja olukorrale. 

Targad termostaadid

nest termostaat innovatsioon 2021

Kuigi tarmad termostaadid on olnud turul juba juba mitu aastat, siis 2022 aastal jõuvad nad n.ö peavoolu. Nutikas termostaat on  seade, mis ühendub WiFi-võrguga nii,  et kasutaja saab automaatselt oma kliimasüsteemiga ühenduse luua ja reguleerida temperatuuri kodu soojendamiseks ja jahutamiseks isegi kodust eemal olles. Selline reaalajas kohandamine aitab suurendada energiatõhusust ja vähendada energiatarbimist kodudes ja ka töökohtadel,

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Viimased postitused
Küsi kiirelt nõu
Viimased pildid
Kliendid räägivad...

Sulle võib veel huvi pakkuda:

jahutamine õhksoojuspumbaga

Õhksoojuspumbaga jahutamine

Õhksoojuspump jahutab tõhusalt, töökindlalt ja vaikselt tube ka kõige palavama ilmaga, hoides ruumides soovitud temperatuuri. Pumba toodetud jahe õhk jaotub ruumis ühtlaselt ega tekita tuuletõmbuse

Loe Veel...
õhksoojuspump pärnus

Õhksoojuspumbaga kütmine

SISUKORD Õhksoojuspump on saanud Põhjamaades üheks populaarsemaks küttelahenduseks täna oma hinnale, energiassäästlikkusele ning mugavustele, mis ta pakub. Kui loed esimest korda õhksoojuspumpadest, siis soovitame tutvuda,

Loe Veel...